You are currently viewing Horoskop na maj 2022r.

Horoskop na maj 2022r.

Maj to miesiąc żywiołowej i ciekawej świata piątki, ekscytujących zmian i nowości – przeczytaj, co się wydarzy?

Horoskop dla Barana

Horoskop: Maj jest miesiącem, w którym wiele czasu poświęcisz na sprawy związane z domem i rodziną. Zadbasz również o swój wygląd i dobre samopoczucie. Jest to dobry czas na to aby dokonać praktycznych zmian w swoim mieszkaniu aranżując je na nowo.

Uczucia: W uczuciach może być różnie. Z początkiem miesiąca będziesz cała w skowronkach. Pod jego koniec może przydarzyć ci się duża kłótnia. Uważaj na osoby z bliskiego otoczenia, mogą one chcieć z premedytacją poróżnić ciebie i partnera.

Praca i finanse: W pracy maj zaskoczy cię nowościami. Mogą pojawić się trudności. Także powrócą nierozwiązane sprawy, do których niechętnie będziesz chciała wracać. Skup się jednak na pozytywach. Dzięki temu odkryjesz nowe możliwości zawodowe i odnowisz zerwane kontakty. Pod koniec miesiąca czeka cię podjęcie korzystnej współpracy. Bądź ostrożna w sprawach finansowych. Twój domowy budżet nie jest stabilny, uważaj na co wydajesz gotówkę.

Horoskop dla Byka

Dom: W maju zapragniesz dokonać rewolucyjnych zmian. Twoi domownicy niekoniecznie będą z tego powodu zadowoleni. Bądź ostrożny w swoich decyzjach a pomysły konsultuj z bliskimi. Szybkie i pochopne działanie może zakończyć się niemiłą dla ciebie wymianą zdań.

Uczucia: Sprawy uczuciowe wolnych Byków przyspieszą. Przed wami miesiąc obfitujący w wyjazdy, spotkania towarzyskie i randki. Będziesz miał wiele okazji do zabawy i poznania nowych osób. Zanim jednak oddasz komuś swoje serce postaraj się sprawdzić czy za słodkimi słówkami nie kryje się amator przygód poza związkiem. Zwróć uwagę na sygnały ostrzegawcze i słuchaj swojej intuicji.

Praca i finanse: Maj jest doskonałym miesiącem na podjęcie dodatkowego zajęcia. Życie postawi przed tobą okazje prowadzące do znalezienia nowego źródła dochodu. W pracy którą obecnie wykonujesz pojawią się nowe możliwości, zlecenia i partnerzy do współpracy. Możliwy jest wyjazd zagraniczny. W finansach dobra passa. To dobry miesiąc pod względem inwestycyjnym. Pojawią się ciekawe pomysły na ulokowanie twoich oszczędności.

Horoskop dla Bliźniąt

Dom: Miesiąc sprzyja odnowieniu relacji rodzinnych. Jeśli wcześniej były między tobą a twoimi bliskimi sytuacje konfliktowe to teraz jest sprzyjający czas na to, aby odpuścić wszelkie żale i niedomówienia. Nie wstydź się i wyciągnij rękę na zgodę.

Uczucia: Miesiąc maj przyniesie wolnym Bliźniętom szansę na nową miłość. Nie zaprzepaść tej szansy, wyjdź z inicjatywą. Odpowiadaj na zaproszenia od znajomych, spotykaj się z przyjaciółmi, okaż otwartość do ludzi. Nie kieruj się przy tym tylko emocjami i intuicją, rozum i logika też się przydadzą. W stałych relacjach również zrobi się bardzo słonecznie i ciepło. Wykorzystaj tę piękną aurę aby zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej.

Praca i finanse: Sprawy zawodowe przyniosą wiele satysfakcji. Już początek miesiąca okaże się bardzo żywiołowy. Czeka cię wiele pracy ale i nagroda za włożony trud będzie ogromna. Wśród osób z bliskiego otoczenia znajdzie się ktoś, kto bardzo ci pomoże a jego intencje będą szczere. Nie martw się też o swój budżet, w maju więcej zyskasz niż wydasz.

Rak

Dom: Maj jest korzystnym miesiącem dla realizacji wszelkich spraw związanych z nieruchomościami. Jeśli szukasz wraz z rodziną nowego mieszkania czy domu to teraz szczególnie uważnie przeglądaj oferty. Na pewno znajdzie się taka, która wyjdzie twoim oczekiwaniom naprzeciw.

Uczucia: W miłości mogą powrócić sprawy, do których wolałbyś już nigdy nie wracać. Być może zapragniesz nawet odciąć się od partnera. Na szczęście tyko po to aby nabrać dystansu do sprawy, to potrwa tylko chwilę. Single natomiast mają bardzo dobry czas, zwłaszcza z początkiem miesiąca, na to aby poznać kogoś wartościowego.

Praca i finanse: W pracy zawodowej okażesz dużą aktywność. Duży wpływ na ciebie będzie miała kobieta na wysokim stanowisku. Może być to ktoś, kto przyjedzie z wizytą lub ty spotkasz ją będąc w delegacji. Otwórz się na jej propozycje. W sprawach finansowych okaż się ostrożnością. Działasz teraz dosyć chaotycznie i nie przemyślanie narażając się na stratę.

Horoskop dla Lwa

Dom: Ciepły majowy czas będzie kusił cię wzięciem dodatkowych dni wolnych od pracy. Zrób prezent rodzinie i razem zaplanujcie wyjazd na długi weekend. Ten czas spędzony razem zostanie na długo w waszych wspomnieniach.

Uczucia: Początek miesiąca może przynieść napięcia między tobą i partnerem. Poczujesz jego nadmierną kontrolę, może także to że zbyt mocno będzie próbował tobą manipulować. Spróbuj asertywnie rozwiązać ten problem zgodnie ze swoimi odczuciami i emocjami. A atmosfera między wami bardzo szybko się oczyści.

Praca i finanse: Maj przyniesie opóźnienia we wszelkich sprawach związanych ze sferą zawodową. Może przedłużyć się oczekiwanie na rozpatrzenie wniosków urzędowych albo oczekiwane dokumenty nie dotrą w obiecywanym czasie. Uzbrój się w cierpliwość na pierwszą połowę miesiąca. W drugiej sytuacja zacznie zmieniać się na twoją korzyść. Maj nie sprzyja podejmowaniu istotnych decyzji związanych z finansami.

Horoskop dla Panny

Dom: Majowe dni będą sprzyjały spotkaniom towarzyskim. Panny zapragną powiększyć krąg swoich znajomych. Będziecie przyciągać do siebie ludzi jak magnes a z powstałych znajomości nawiążą się szczere przyjaźnie.

Uczucia: W sprawach sercowych staniesz przed dokonaniem życiowego ważnego wyboru. Podjęcie decyzji nie będzie dla ciebie łatwe, kieruj się swoim sercem i intuicją. Nie dawaj także obietnic bez pokrycia.

Praca i finanse: Ostatnimi czasy bardziej dbałaś o sprawy związane z pracą niż o dom i rodzinę. Miesiąc ten również upłynie ci na realizacji zadań zawodowych, zapragniesz także poszerzyć swoje kwalifikacje. Przed tobą otworzą się nowe możliwości skorzystaj z nich gdyż potem mogą się już nie pojawić. W maju doświadczysz bardzo dobrej passy finansowej.

Waga

Dom: Otwarta i przyjazna postawa Wag przyczyni się od zjednywania członków rodziny. Dzięki temu w maju atmosfera rodzinna stanie się bardzo ciepła, w niepamięć odejdą niesnaski i złe chwile. Wagi będą mistrzami w prowadzeniu długich rozmów, nie bojąc się wracać do niewygodnych tematów.

Uczucia: Problemy w twoim związku zaczną odchodzić w zapomnienie. Uda ci się wypracować kompromis korzystny dla was obojga. Nie zapominaj o swoich potrzebach i nie stawiaj potrzeb innych przed swoimi. Wolne Wagi mimo wielu okazji będą miały trudności w poznaniu kogoś z kim mogłyby stworzyć związek. Miesiąc ten warto poświęcić sobie i zadbać o relaks i zdrowie.

Praca i finanse: W pracy możesz odczuć trudności. Problemy może zacząć stwarzać osoba, której nigdy byś nie posądził o nieżyczliwość wobec siebie. Nie daj się zmanipulować gdyż jej intencje mimo ciepłych słów i chęci niesienia pomocy nie są szczere. Pod koniec miesiąca czeka cię trochę biurokracji. Formalizacja jakiejś umowy lub częste wizyty w urzędach. Twoja sytuacja finansowa będzie bardzo dobra, nie martw się o swój domowy budżet.

Horoskop dla Skorpiona

Dom: W połowie miesiąca sprawy rodzinne mogą przybrać niekorzystny obrót. Nie przejmuj się jednak tym zbytnio gdyż staniesz na wysokości zadania aby rozwiązać zaistniały problem. Wsparcia udzielą ci też twoi bliscy. Sytuacja szybko zmieni się na korzystną. Pod koniec miesiąca czeka was miła niespodzianka.

Uczucia: Samotne Skorpiony spotkają na swojej drodze osobę, która będzie chciała otoczyć was opieką. Nie ignorujcie jej, ta znajomość będzie pomału rozwijała się w kierunku relacji opartej na partnerstwie. W stałych związkach maj upłynie pod znakiem harmonii. Możesz liczyć na wsparcie i opiekę ze strony partnera.

Praca i finanse: Maj jest fantastycznym miesiącem pod względem rozwoju zaczętych do niedawna spraw finansowych i zawodowych. Dostaniecie od losu wiele okazji obok których nie można przejść obojętnie. W finansach dopisze dobra passa. Oczekujcie znacznego przypływu gotówki.

Horoskop dla Strzelca

Dom: Początek maja może przynieść ci gościa, którego odwiedziny znacznie się przedłużą. Nie denerwuj się tym zbytnio gdyż za twoją gościnę zrewanżuje się podwójnie. Od połowy miesiąca odczujesz znaczną poprawę w relacjach z dziećmi, z którymi zaczniesz się doskonale dogadywać.

Uczucia: Maj w sprawach sercowych nie przyniesie znacznych zmian. Strzelce mogą poczuć się nieco osamotnione. Nie traćcie nadziei i nie chowajcie się przed światem. A jeśli twoje serce zabije dla kogoś szybciej, ośmiel się i otwarcie powiedź co czujesz.

Praca i finanse: W pracy korzystną aurę odczujesz w połowie miesiąca. Do tego czasu bądź uważny gdyż sytuacja będzie napięta. Nie wdawaj się w niepotrzebne potyczki słowne z kolegami gdyż może się z tego wywiązać niezła kłótnia. W finansach bądź także ostrożny podejmując ważne decyzje. Nie działaj chaotycznie gdyż możesz przez to narazić się na straty.

Horoskop dla Koziorożca

Dom: Możesz być nieco przygnębiony gdyż sytuacja rodzinna nie będzie układała się po twojej myśli. Mogą dotrzeć do ciebie plotki, które niepotrzebnie weźmiesz za pewnik. Jeśli z początkiem miesiąca trudno będzie ci się dogadać z twoimi krewnymi, to nie rób niczego na siłę. Sytuacja sama się rozwiąże a już druga dekada maja przyniesie pojednanie i radosne rodzinne spotkania.

Uczucia: Wolnym Koziorożcom maj przyniesie liczne radosne spotkania i wesołą zabawę. Nie odmawiajcie uczestnictwa w rodzinnych imprezach okolicznościowych gdyż bardzo możliwe, że tam spotkacie miłość swojego życia. W stałych relacjach maj przyniesie przypływ uczuć, oboje z partnerem zaczniecie z troską dbać o waszą relację.

Praca i finanse: Miesiąc maj będzie korzystnym dla wszelkich spraw urzędowych. Warto odwiedzić urząd i złożyć wnioski i deklaracje z którymi dotychczas zwlekałeś. W pracy możesz poczuć twardą rękę szefa, będzie egzekwował realizacje powierzonych zadań. Szykują się nadgodziny, za które zostaniesz dobrze wynagrodzony.

Wodnik

Dom: Maj okaże się bardzo szczęśliwym miesiącem, poczujesz przypływ pozytywnej energii. Wraz ze swoimi bliskimi będziecie planować wspólne spędzanie czasu i jeździć na wycieczki za miasto. To także bardzo korzystny czas na przyjacielskie spotkania w miłym gronie znajomych.

Uczucia: W życiu wolnych Wodników pojawi się osoba, która nieźle zawróci wam w głowie. A ty zdecydujesz się zaangażować w tę znajomość. Mimo tego, że serce zabije ci mocniej posłuchaj swojego rozumu. Wzajemna fascynacja i zauroczenie może tak szybko się skończyć jak się zaczęła.

Praca i finanse: Miesiąc maj będzie czasem, który przyniesie nowe okoliczności wspierające wasz zawodowy rozwój. Oczekuj intratnych propozycji od osoby o dobrych intencjach. Będziesz mógł się sprawdzić i zasmakować czegoś zupełnie nowego. Niewykluczone że dzięki temu zmienisz pracę na lepszą. Pilnuj zawartości swojego portfela gdyż pieniądze mogę teraz od ciebie uciekać.

Ryby

Dom: Ryby poczują się skore do kontaktów towarzyskich, relacje z przyjaciółmi ułożą się fantastycznie. Maj przyniesie wiele okazji do wspólnego biesiadowania. W domu odczujecie ciepłą, rodzinną atmosferę. Zapanuje zgoda między wszystkimi domownikami.

Uczucia: Samotne Ryby będą miały wiele okazji do nawiązania flirtu. Nie nastawiaj się jednak na długotrwały związek. Maj jest miesiącem niosącym niezobowiązujące randki ale partnera do stałej relacji raczej nie znajdziesz.

Praca i finanse: Początek miesiąca może przynieść zapowiedź obiecującego projektu i współpracy. Natomiast jego realizacja nieco się opóźni. Mimo małych problemów nie rezygnuj jednak z tej opcji gdyż w drugiej połowę miesiąca sfinalizujesz projekt i podpiszesz korzystną umowę. Bądź ostrożny wydając pieniądze, twój budżet wymaga reperacji.

Sprawdź miesięczny horoskop na pozostałe miesiące 2022 dla swojego znaku zodiaku.