Drogi Kliencie,

Skorzystaj z osobistego spotkania z wróżką w Warszawie i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie życiowe pytania.

Rozmawiaj z autentyczną wróżką face to face, korzystaj z pełnej kontroli kosztów i niezakłóconej atmosfery rozmowy  na żywo.
Doświadczone wróżki współpracują z wyroczniami kart, takimi jak Lenormand, karty aniołów i tarot zarówno online przez Internet jak i w  Saloniku Magii i wróżb w Warszawie na Targówku.

Prowadzą sesje indywidualne, dlatego też oferują spersonalizowane, rzetelne wróżby i porady duchowe. W pracy łączą tarota i liczby zapisane w dacie urodzenia z narzędziami terapeutycznymi takimi jak: metoda ustawień systemowych, medytacje, techniki uzdrawiania i terapii regresywnych.

Metody te gwarantują zmianę ścieżki życiowej, pozbycie się niemocy  i wyjście z problemów.  W ofercie mamy też zindywidualizowane magiczne boxy do odprawienia własnego rytuału wg załączonej instrukcji, specjalne karty miłości, Godnym uwagi jest fakt, że nasze karty miłości pomagają osobą, które szukają drugiej połówki lub pragną poprawić relacje w istniejącym związku. Załóżmy, że masz zaburzone poczucie bezpieczeństwa, problemy emocjonalne czy brak pewności siebie, to dzięki terapii u Igalii odmienisz swoje życie.  Wróżka Magda wykonuje szczegółowe rozkłady partnerskie. Podpowiada w kwestiach związanych z pracą, finansami. Prognozuję przyszłość także na podstawie portretu numerologicznego danej osoby.  Polecamy też szkolenia w czytaniu tarota I i II stopnia. Zajęcia dopasowane do potrzeb osoby zainteresowanej. Nie zwlekaj! Zarezerwuj wizytę już teraz!

Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji terminu sesji u wróżki w Warszawie.

Rezerwacja Wizyt tel. 501 018 884

(opłata wg cennika Twojego operatora)

*Tel. służy wyłącznie do rezerwacji wizyty!

W naszym saloniku wróżb w Warszawie pracują wróżki:

 

Ponad to oferujemy:

Wróżka na imprezę firmową

Wróżby dla przedsiębiorców

Andrzejki,Wieczory panieńskie

Igalia- Terapeutka

– techniki kwantowe, konsultacje indywidualne, bioterapia, reiki

Prowadzę holistyczną terapię dla dorosłych. Zapraszam na indywidualne spotkanie ze mną. Zajmuje się również technikami kwantowymi oraz pracą z energią.

Spotykamy się w Warszawie (Żoliborz przy metrze Marymont)

Opłata za każde spotkanie to 299 zł . Rezerwacja terminu  po wpłacie zadatku w kwocie 50zł na wskazany rachunek bankowy. Kwota zadatku zalicza się na poczet opłaty za usługę. Wystawiamy faktury ( bez VAT)

Rezerwacja terminu poprzez telefon 501 018 884 Nasz konsultant znajdzie dogodny dla Ciebie termin i umówi na spotkanie.

Pracuję w ramach sesji indywidualnej i/ lub pracy energetycznej 1:1

Prowadzę  sesje energetyczne pomagające uwolnić się od lęków i
negatywnych myśli oraz problemów, z którymi dana osoba boryka się w swoim życiu. W pracy z klientem wykorzystuje strategie, takie jak oddychanie, reiki i medytacja, aby wyeliminować  stres i inne problemy. Uczę technik relaksacji jako sposobu na poprawę samopoczucia.  W czasie sesji ze mną pokaże jak zmienić brak poczucia własnej wartości na uczucie bycia wartościową, szczęśliwą,  kochaną i akceptowaną osobą. Jeśli kiedykolwiek odczuwasz napięcie, ogromny natłok myśli lub masz problemy ze snem, to idealnie trafiłeś. Sesja ze mną pokaże Ci jak przyjemnie jest żyć bez lęku i stresu, pokażę jak  rozwiązać wszelkie problemy jakie napotykamy na swojej drodze. Dzięki „terapii”ze mną zbudujesz psychiczną odporność, poznasz drogę do własnej podświadomości i nauczysz się przyciągać  do siebie pozytywne zmiany.  Zapraszam serdecznie. Igalia