Najlepsze wróżki w Warszawie

            Drogi Kliencie,

Skorzystaj z osobistego spotkania z wróżką w Warszawie i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie życiowe pytania.

Rozmawiaj z autentyczną wróżką face to face, korzystaj z pełnej kontroli kosztów i niezakłóconej atmosfery rozmowy  na żywo.
Doświadczone wróżki współpracują z wyroczniami kart, takimi jak Lenormand, karty aniołów i tarot zarówno online przez Internet jak i w  Saloniku Magii i wróżb w Warszawie.

Prowadzą sesje indywidualne, dlatego też oferują spersonalizowane, rzetelne wróżby i porady duchowe. W pracy łączą tarota i liczby zapisane w dacie urodzenia z narzędziami terapeutycznymi takimi jak: metoda ustawień systemowych, medytacje, techniki uzdrawiania i terapii regresywnych.

Metody te gwarantują zmianę ścieżki życiowej, pozbycie się niemocy  i wyjście z problemów.  W ofercie mamy też zindywidualizowane magiczne boxy do odprawienia własnego rytuału wg załączonej instrukcji, specjalne karty miłości dla osób, które szukają drugiej połówki lub pragną poprawić relacje w istniejącym związku. Jeśli masz zaburzone poczucie bezpieczeństwa, problemy emocjonalne czy brak pewności siebie, to dzięki terapii u Moniki odmienisz swoje życie. Nie zwlekaj! Zarezerwuj wizytę już teraz!

Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji terminu sesji u wróżki w Warszawie.

Rezerwacja Wizyt tel. 501 018 884

(opłata wg cennika Twojego operatora)

W naszym saloniku wróżb w Warszawie pracują wróżki:

 

Ponad to oferujemy:

Wróżka na imprezę firmową

Wróżby dla przedsiębiorców

Wieczory panieńskie

Monika- Terapeutka/astrolog

– ustawienia systemowe, konsultacje indywidualne, bioterapia, reiki
Prowadzę holistyczną terapię dla wszystkich osób chcących coś zmienić w swoim życiu . Prowadzę dzieci, młodzież dorosłych. Zapraszam na indywidualne spotkanie ze mną i wspólną pracę. Zajmuje się badaniem osobistych predyspozycji i talentów ale też pracą ze schorzeniami fizycznymi..
Spotykamy się w Warszawie (Żolibórz przy metrze Marymont)
Każde spotkanie może mieć indywidualny przebieg i zakres cen i czasu. Dopytaj o szczegóły.
Rezerwacja terminu poprzez telefon 501 018 884 Znajdziemy dogodny dla Ciebie termin i umówimy się na spotkanie!
Pracuję w ramach sesji indywidualnej w trakcie rozmowy bądź pracy energetycznej.
Stosuję różne techniki by wprowadzić harmonię w Twoim ciele i duszy. Sesja takiego uzdrawiania to koszt 160 złotych. Dodatkowo stosuje techniki radiestezyjne w celu usuwania stanów chorobowych oraz sesje Zdenko Domancica, które wykonuje się w 4 zabiegach w jednej sesji- Cena do ustalenia przed zabiegiem, ponieważ jest dobrana do konkretnego schorzenia. Praca z Twoją mapą potencjałów to koszt 259 złotych. Dowiesz się jakie cechy i talenty posiadasz, jakie blokady i uwarunkowania, które będziesz napotykać i kiedy. Również spojrzysz na swoje życie z dystansu. Zapraszam serdecznie. Monika