Odwiedź najlepsze wróżki w Warszawie

            Drogi Kliencie,

Skorzystaj z osobistego spotkania z wróżką w Warszawie i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie życiowe pytania.

Rozmawiaj z autentyczną wróżką face to face, korzystaj z pełnej kontroli kosztów i niezakłóconej atmosfery rozmowy  na żywo.
Doświadczone wróżki współpracują z wyroczniami kart, takimi jak Lenormand, karty aniołów i tarot zarówno online przez Internet jak i w  Saloniku Magii i wróżb w Warszawie.

Prowadzą sesje indywidualne, dlatego też oferują spersonalizowane, rzetelne wróżby i porady duchowe. W pracy łączą tarota i liczby zapisane w dacie urodzenia z narzędziami terapeutycznymi takimi jak: metoda ustawień systemowych, medytacje, techniki uzdrawiania i terapii regresywnych.

Metody te gwarantują zmianę ścieżki życiowej, pozbycie się niemocy  i wyjście z problemów.  W ofercie mamy też zindywidualizowane magiczne boxy do odprawienia własnego rytuału wg załączonej instrukcji, specjalne karty miłości, Godnym uwagi jest fakt, że nasze karty miłości pomagają osobą, które szukają drugiej połówki lub pragną poprawić relacje w istniejącym związku. Załóżmy, że masz zaburzone poczucie bezpieczeństwa, problemy emocjonalne czy brak pewności siebie, to dzięki terapii u Moniki odmienisz swoje życie.  Wróżka Luiza wykonuje szczegółowe rozkłady partnerskie. Podpowiada w kwestiach związanych z pracą, finansami. Prognozuję przyszłość także na podstawie portretu numerologicznego danej osoby.  Polecamy też szkolenia w czytaniu tarota I i II stopnia. Zajęcia dopasowane do potrzeb osoby zainteresowanej. Nie zwlekaj! Zarezerwuj wizytę już teraz!

Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji terminu sesji u wróżki w Warszawie.

Rezerwacja Wizyt tel. 501 018 884

(opłata wg cennika Twojego operatora)

W naszym saloniku wróżb w Warszawie pracują wróżki:

 

Ponad to oferujemy:

Wróżka na imprezę firmową

Wróżby dla przedsiębiorców

Andrzejki,Wieczory panieńskie

Monika- Terapeutka/astrolog

– ustawienia systemowe, konsultacje indywidualne, bioterapia, reiki
Prowadzę holistyczną terapię dla wszystkich osób chcących coś zmienić w swoim życiu . Prowadzę dzieci, młodzież dorosłych. Zapraszam na indywidualne spotkanie ze mną i wspólną pracę. Zajmuje się badaniem osobistych predyspozycji i talentów ale też pracą ze schorzeniami fizycznymi..
Spotykamy się w Warszawie (Żolibórz przy metrze Marymont)
Każde spotkanie może mieć indywidualny przebieg i zakres cen i czasu. Dopytaj o szczegóły.
Rezerwacja terminu poprzez telefon 501 018 884 Znajdziemy dogodny dla Ciebie termin i umówimy się na spotkanie!
Pracuję w ramach sesji indywidualnej w trakcie rozmowy bądź pracy energetycznej.
Stosuję różne techniki by wprowadzić harmonię w Twoim ciele i duszy. Sesja takiego uzdrawiania to koszt 160 złotych. Dodatkowo stosuje techniki radiestezyjne w celu usuwania stanów chorobowych oraz sesje Zdenko Domancica, które wykonuje się w 4 zabiegach w jednej sesji- Cena do ustalenia przed zabiegiem, ponieważ jest dobrana do konkretnego schorzenia. Praca z Twoją mapą potencjałów to koszt 259 złotych. Dowiesz się jakie cechy i talenty posiadasz, jakie blokady i uwarunkowania, które będziesz napotykać i kiedy. Również spojrzysz na swoje życie z dystansu. Zapraszam serdecznie. Monika