Horoskop na wrzesień

Zobacz, czego należy się spodziewać w oparciu o Twój znak zodiaku.

Chcesz indywidualny horoskop dla siebie? Wyślij SMS o treści Runy Twoje pytanie na numer 73480
(3,69 PLN z VAT)

Baran

Dom: Horoskop na wrzesień przyniesie Baranom dłuższą chwilę wytchnienia. Po okresie wzmożonych spotkań rodzinnych i wspólnych wyjazdów przyszedł czas na odpoczynek w gronie najbliższych. Ciepłe i harmonijne relacje wpłyną na ciebie jak balsam.

Uczucia: Wolne Barany będą wspominały romantyczne chwile, sierpniowe wieczory tylko we dwoje. Może to dobry moment na to aby przełamać swoją nieśmiałość i zadzwonić z propozycją spotkania. Wrzesień jest sprzyjającym miesiącem na kontynuację wakacyjnych znajomości.

Praca i finanse: Pierwsza poła miesiąca przyniesie nowe możliwości zawodowe. Możesz dostać propozycję zmiany pracodawcy lub stanowiska pracy. Przed tobą stoi konieczność podjęcia ważnej decyzji dotyczącej twojej kariery. W finansach stabilnie, choć może ci się przydarzyć niespodziewany wydatek. Zanim wydasz pieniądze poszukaj innych tańszych możliwości.

Zdrowie/Samopoczucie: Drogi Baranie, twój horoskop zdrowia przewiduje, że powinieneś zadbać o swój żołądek.

Horoskop na wrzesień Byk

Dom: Bycie perfekcyjną panią domu zaprzątnie cię do reszty. Zadbasz o dzieci i męża, wypucujesz dom a przy tym będziesz pięknie wyglądać. Nie zapominaj o tym, że życie to nie tylko obowiązki ale także odpoczynek.

Uczucia: Początek miesiąca może wnieść do życia uczuciowego blokady. Trudno ci będzie wtedy ruszyć na przodu i rozwinąć relację, która się pięknie do tej pory zapowiadała. Nie upadaj na duchu i nie trać nadziei. W trzeciej dekadzie nastąpią pozytywne zmiany, wydarzy się wiele pozytywnego a twoje marzenia się spełnią.

Praca i finanse: W pracy wiele się będzie działo, możliwe są wyjazdy służbowe. Możesz zostać też delegowany na szkolenia lub warsztaty mające na celu podniesienie twoich kwalifikacji. Wrzesień jest dobrym miesiącem pod względem finansów. Jeśli po wakacjach twój budżet ma mały deficyt to teraz zostanie on wyrównany.

Zdrowie/Samopoczucie: Karty sugerują byś zadbał o komfort snu, co poprawi twój ogólny poziom energii.

Horoskop na wrzesień Bliźnięta

Dom: Bliźnięta nabiorą dystansu do domowych problemów i przestaną się przejmować drobiazgami. W końcu ogarnie was pozytywny nastrój, co będzie miało ogromny wpływ na relacje z twoimi bliskimi.

Uczucia: Druga połowa września przyniesie zwariowany czas w uczuciach. Nabierzecie ochoty na zrobienie czegoś szalonego. Zanim jednak wpakujesz się w niewygodną i niezręczną sytuację przemyśl to, czy warto zostawiać za sobą swój stary związek nawet wtedy gdy wymaga on pracy nad nim.

Praca i finanse: W pracy będziesz unikać błędów a kierownictwo cię doceni. Nie słuchaj opinii kolegów, okaż swoją niezależność a znajdziesz pozytywne rozwiązania trudnych sytuacji. Wrzesień jest dobrym czasem na to aby poprosić o podwyżkę. Jeśli trapi cię brak gotówki i do tej pory musiałeś z tego względu opóźnić realizację swoich planów, to we wrześniu sytuacja finansowa znacznie się poprawi. Możesz liczyć na solidny zastrzyk gotówki.

Zdrowie/Samopoczucie: Musisz zrównoważyć spożycie wody, a także wrócić do jakiejś aktywności fizycznej, aby zbudować odporność.

Horoskop na wrzesień Rak

Dom: Zapragniesz przedłużyć sobie wakacje. Zwłaszcza że już wcześniej w planach na wrzesień miałaś wspólny wyjazd ze swoim partnerem. Nie martw się gdyż nic nie stanie wam na przeszkodzie i spędzicie z sobą fascynujący czas.

Uczucia: W związkach będzie różnie a to za sprawą niedomówień. Bądź szczególnie wyczulony na informacje, które będą przynosić życzliwi ci ludzie. Dokładnie je sprawdzaj zanim wydasz ocenę gdyż wiele z nich okaże się niepotwierdzonymi plotkami. Nie pozwól aby pomówienia stały się przyczyną większego konfliktu między wami.

Praca i finanse: Z początkiem miesiąca możesz mieć pod górkę. Czeka na ciebie wiele trudnych zadań. Postaw na współpracę a otrzymasz od otoczenia cenne wsparcie. W sprawach finansowych odczujesz pozytywna zmianę. Wykorzystaj ten dobry czas i pozwól sobie na zakup czegoś o czym marzysz.

Zdrowie/Samopoczucie: Wasze zdrowie będzie stabilne, jeśli będziecie przestrzegać zdyscyplinowanej diety i reżimu treningowego.

Horoskop na wrzesień Lew

Dom: Wrzesień sprzyja poprawianiu relacji w związkach. Jeśli od jakiegoś czasu towarzyszy ci napiętą atmosfera w domu, to bez odwlekania postaraj się wyjaśnić niewygodne kwestie. Następnie popracuj nad pogłębieniem łączącej was więzi. Wyjdź z inicjatywą i zaplanuj miłą niespodziankę.

Uczucia: Wolne Lwy będą w siódmym niebie. Spełnią się wasze marzenia o szczerej miłości. Poznacie kogoś bardzo interesującego kto obdarzy was szczególnym zainteresowaniem. W związkach, które trwają już od jakiegoś czasu, pojawią się nowe pomysły na przyszłość. Zaczniecie poważnie myśleć o małżeństwie.

Praca i finanse: Twoje cele zawodowe mają teraz szansę się zrealizować. Wykorzystaj swoje umiejętności negocjacji. Rodzące się pomysły i nowe sytuacje obróć na swoją korzyść. Twoje finanse będą teraz stabilne ale mimo to nie szukaj kuszących okazji i im nie ulegaj.

Zdrowie/Samopoczucie: Twoje zdrowie będzie wymagało uwagi ze względu na wrażliwość skroni i gardła. Może to być spowodowane zmianą pogody.

Horoskop na wrzesień Panna

Dom: Miesiąc przyniesie nowe pomysły. Swoją kreatywnością zaimponujesz rodzinie. Możliwe że zechcesz upiększyć swój dom lub mieszkanie. Jeśli w planach masz mały remont, nic nie stanie na przeszkodzie aby te plany wdrożyć w życie.

Uczucia: W uczuciach może być różnie. Panny będą przeżywały zarówno te dobre chwile przepełnione miłością jak i te gorsze, pełne napięć i nieporozumień. Huśtawka ta skończy się w trzeciej dekadzie miesiąca. Wtedy zapanuje harmonia a wy będziecie cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami tylko we dwoje.

Praca i finanse: W pracy możesz napotkać blokady, które staną na drodze do wypełnienie powierzonych zadań. Może się to przejawiać poprzez awarie, popsuje ci się drukarka lub komputer a program pocztowy odmówi posłuszeństwa. Uzbrój się w cierpliwość bo druga połowa miesiąca nie będzie już tak uciążliwa. Realizację spraw finansowych również odłóż na później.

Zdrowie/Samopoczucie: Twoje oczy mogą być lekko nadwyrężone z powodu zbyt długiego czasu spędzanego przy monitorze, co może cię łatwo zmęczyć.

Horoskop na wrzesień Waga

Dom: Miesiąc zapowiada się nieco stresująco. Nadmiar obowiązków może dać ci w kość. Nie zapominaj o tym, że nie jesteś sama, czasem warto poprosić o pomoc. Wspólnie szybciej uporacie się z problemami i wygospodarujecie czas tylko dla siebie.

Uczucia: Wagom może przytrafić się flirt i od was tylko będzie zależało to, czy przeistoczy on się w gorący romans. W stałych relacjach z początkiem miesiąca da się odczuć napięcia. Szybko jednak znajdziecie nić porozumienia i wyjaśnicie sobie niejasne sytuacje. Najważniejsze aby nie dać się sprowokować i porwać emocjom.

Praca i finanse: Przed tobą pojawią się nowe możliwości uzyskania dodatkowego przychodu. Otrzymasz ciekawą propozycję, którą warto przemyśleć. W biznesie oczekuj dobrej współpracy i dodatkowych możliwości, które ona przyniesie. Wrzesień będzie korzystny pod względem finansowym, będziesz miał okazję aby oderwać się od wcześniejszych problemów.

Zdrowie/Samopoczucie: Musisz unikać przejadania się w nocy i kontrolować swoje zachcianki. Nie spożywaj zbyt dużej ilości słodyczy lub kofeiny, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na twój sen.

Skorpion

Dom: Skorpionom nie w głowie będą szaleństwa, zajmą was ważne sprawy związane z nieruchomością. Jeśli wraz z rodziną planujecie zakup mieszkania czy domu to przed dokonaniem inwestycji warto zasięgnąć opinii profesjonalisty. Profesjonalne doradztwo pozwoli uniknąć popełnienia błędu.

Uczucia: W uczuciach zrobi się gorąco. W stałych związkach odżyją dawne namiętności a nowo nawiązane relacje przyniosą wiele romantycznych i niezapomnianych chwil. Zaczynając nową relację bardzo szybko zapragniesz stabilizacji, choć twój partner może nie być na to jeszcze gotowy. Bądź ostrożny i nie naciskaj zbyt mocno, sprawę formalnych deklaracji odłóż na później.

Praca i finanse: To doskonały miesiąc pod względem finansowym. Otrzymasz ciekawą propozycję pomnożenia swoich oszczędności. W pracy możesz liczyć na podwyżkę płacy lub premię. Znajdziesz poparcie w swoim zespole i u szefa. Wykorzystaj tę dobrą passę i zawalcz o swoje.

Zdrowie/Samopoczucie: Unikaj teraz jedzenia poza domem, ponieważ może to spowodować problemy z żołądkiem. Zadbaj o wahania ciśnienia krwi spowodowane stresem.

Strzelec

Dom: Rodzina będzie patrzyła na ciebie z sympatią, poczujesz się doceniona i lubiana. Wrzesień przyniesie częste kontakty z bliskimi i dalszymi krewnymi. Spotkania i rozmowy zaowocują nowymi planami na przyszłość.

Uczucia: Wrzesień jest miesiącem bardzo korzystnym dla osób szukających nowej miłości. Na twojej drodze spotkasz kogoś, kto bardzo szybko skradnie twoje serce. Staniesz przed szansą spełnienia swoich marzeń o szczęśliwym związku. Jeśli jesteś w stałej relacji to nie dawaj partnerowi powodów do zazdrości. Może to wywołać nie lada awanturę.

Praca i finanse: Miesiąc przyniesie dodatkowe pieniądze, zwłaszcza dla tych Strzelców, które starają się o uzyskanie świadczeń pieniężnych, grantów czy bezzwrotnych dodatków. Jest to korzystny czas aby postarać się o pożyczkę pracowniczą na dogodnych warunkach. Zwłaszcza że w pracy atmosfera będzie sprzyjała realizacji innowacyjnych pomysłów.

Zdrowie/Samopoczucie: Lubisz wiedzieć co dzieje się z twoim zdrowiem. Może warto wykonać teraz podstawowe kontrolne badania.

Koziorożec

Dom: Życie rodzinne przyniesie ci ogromną satysfakcję, poczujesz się bezpieczna i kochana. W twoim domu zapanuje harmonia. Relacje z twoimi bliskimi będą układały się dobrze jak nigdy dotąd. Przestaną cię irytować drobiazgi, na które często zwracasz uwagę.

Uczucia: Wolne Koziorożce będą działały pod wpływem emocji. Nie dokonujcie teraz wyborów uczuciowych gdyż w rezultacie mogą okazać się błędem. Lepiej przeczekać ten czas podwyższonej emocjonalności i dopuścić rozsądek do głosu. Wartościowych znajomości szukaj w miejscach związanych z nauką i szkolnictwem.

Praca i finanse: Początek miesiąca może przynieść ci konieczność wybrania się w podróż służbową. Nie zwlekaj z podjęciem decyzji gdyż przed tobą dobry czas na nawiązywanie kontaktów biznesowych. Sprawy finansowe ułożą się po twojej myśli, okoliczności okażą się sprzyjające dla osiągnięcia dodatkowych zysków.

Zdrowie/Samopoczucie: W tym miesiącu twoje zdrowie może wymagać porady lekarskiej ze względu na problemy z plecami. Wypróbuj ćwiczenia rozciągające lub skorzystaj z masażu, aby rozluźnić sztywne mięśnie.

Wodnik

Dom: Będziesz się intensywnie zastanawiał nad dokonaniem inwestycji dotyczącej nieruchomości. Przed jej podjęciem skonsultuj z partnerem możliwe rozwiązania. Zadbaj o to abyście byli zgodni co do wyboru, którejś z opcji. Konieczne będzie wypracowanie kompromisu.

Uczucia: Wrzesień może przynieść ci nagłe zauroczenie i poczujesz falę entuzjazmu. Ktoś może skraść tobie serce ale uważaj na szczerość intencji tej osoby. Może mieć przed tobą wiele do ukrycia, znajomość ta nie będzie rokowała dobrze na dalszą przyszłość.

Praca i finanse: Warto teraz zainwestować we własny rozwój szukając możliwości podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Wrzesień jest korzystnym miesiącem dla tych Wodników, które chciałaby zmienić swoją pracę. Rozglądaj się teraz za nowymi ofertami a na pewno pojawi się propozycja, która cię bardzo zainteresuje. Unikaj teraz zawierania umów finansowych, nie daj się nabrać na super okazje.

Zdrowie/Samopoczucie: Możesz odczuwać problemy związane z kolanami i kręgosłupem. Powinieneś rozważyć skorzystanie z masażu lub sesji fizjoterapeutycznej, aby poczuć ulgę.

Ryby

Dom: Wpadniesz na pomysł zmiany stylu życia i będziesz się bardzo starała przekonać do tego pomysłu swoich bliskich. Nie forsuj niczego na siłę gdyż może przynieść to odwrotny skutek. Nie każdy ma ochotę praktykować jogę i sprostać wyzwaniom żywieniowym jakie zaproponujesz.

Uczucia: Masz szansę na romans w podróży. Miesiąc wrzesień jest dobrym czasem na zawieranie nowych znajomości. Dla Ryb będzie to czas obfitujący w imprezy towarzyskie, krótkie wycieczki i spotkania z dawno niewidzianymi znajomymi. Do relacji które są długotrwałe mogą powrócić problemy, z którymi borykałaś się w przeszłości. Tym razem warto rozprawić się z nimi ostatecznie, nie odkładaj tego na później.

Praca i finanse: W pracy odczujesz blokady, na które nie będziesz mieć wpływu. Nie rób niczego na siłę, przeczekaj ten czas. Druga połowa miesiąca przyniesie korzystną zmianę. Możesz wtedy spodziewać się zaległych umów, informacji czy przelewów. Aby nie wplątać się w kłopoty finansowe dokładnie analizuj oferty i czytaj umowy, nie zawieraj kredytów.

Zdrowie/Samopoczucie: Nie pomijaj posiłków w godzinach pracy, ponieważ w tym miesiącu będziesz potrzebować więcej energii niż zwykle. Twoje oczy mogą być nieco bardziej wrażliwe, unikaj długiej pracy przed monitorem.

Autor: wróżka Daga Kira