Miesięczny horoskop na lipiec

Horoskop według dziedzin życia

Życie jest niepewne, ale jeśli co miesiąc będziesz czytać swój miesięczny horoskop, możesz uniknąć nieszczęścia, albo uratować się przed poważnymi stratami. Lepiej zachować czujność niż później żałować.

Miesięczny horoskop dla Barana

Dom: Z początkiem miesiąca odczujesz blokadę w realizacji zamierzeń dotyczących spraw rodzinnych. Jeśli nosisz się z zamiarem wyjazdu, chcesz swoim bliskim podarować miłe chwile poza domem, to twoje plany zaczną się spełniać w drugiej połowie miesiąca.

Uczucia: Lipiec przyniesie wiele nowych znajomości. Wśród nowych przyjaźni odnajdziesz bratnią duszę, z którą będziesz chciał stworzyć trwałą relację. Barany będące w długo trwającym związku zapragną go zalegalizować. Będziecie myśleć o kupnie obrączek.

Praca i finanse: Będziesz zadowolony z nowych zleceń i powierzonych zadań. Nie będziesz narzekał na brak pracy. Dzięki temu twój budżet będzie się sukcesywnie powiększał. Bez wyrzutów pozwolisz sobie na spontaniczne wydatki na rozrywkę i hobby, które na dobre poprawią twoje samopoczucie.

Miesięczny horoskop dla Byka

Dom: W relacjach rodzinnych odczujesz harmonię. Bliscy będą cię postrzegać jako perfekcyjną panią domu, która odnajduje się w najbardziej trudnych sytuacjach. Lipiec sprzyja organizacji prywatek, imprez dla dzieci czy też sąsiedzkich barbecue.

Uczucia: Wolne Byki poszukujące partnera idealnego mogą nie być zadowolone z tego co przyniesie im w tym miesiącu los. Ostrożnie dobieraj sobie przyjaciół gdyż nie wszyscy będą wobec ciebie szczerzy. Zanim zaangażujesz się emocjonalnie zapytaj swojej intuicji czy jest to osoba, której możesz zaufać.

Praca i finanse: Lipiec jest dla Byków dobrym miesiącem na to, aby wziąć urlop i odetchnąć od realizacji obowiązków zawodowych. Tym którzy pozostaną w pracy miesiąc upłynie leniwie, bez pośpiechu osiągniesz wyznaczone cele. Pierwsza połowa miesiąca może być niezbyt korzystną dla prowadzenia spraw finansowych. Uzbrój się więc w cierpliwość, po piętnastym będzie lepiej.

Miesięczny horoskop dla Bliźniąt

Dom: Początek miesiąca może przynieść nieporozumienia między tobą a twoimi bliskimi. Nie zrażaj się zaistniałą sytuacją, próbuj rozgonić konflikt. Postaraj się znaleźć korzystne rozwiązanie, które pozwoli na osiągnięcie kompromisu.

Uczucia: Dla Bliźniąt szukających nowych znajomości lipiec będzie czasem intensywnej zabawy. Zapowiadają się prywatki, dyskoteki i krótkie wyjazdy gdzie z łatwością poznasz nowych ludzi i wejdziesz w niezobowiązujące flirty. Jeśli natomiast jesteś w stałym związku to miesiąc ten może przynieść ci powrót do spraw, które uważałaś za zamknięte.

Praca i finanse: Już w pierwszych dnia lipca otrzymasz bardzo korzystną wiadomość dotyczącą spraw zawodowych. Twoje wcześniejsze starania znajdą swój pozytywny finał. Przed tobą nowe cele, współpraca lub początek

interesującego projektu. W finansach możesz spodziewać się również dobrych informacji. Twoje plany będą miały dużą szansę na spełnienie. Oczekuj przypływu gotówki.

Miesięczny horoskop dla Raka

Dom: Raki będą chciały wypracować dla siebie odrobinę niezależności. Odciąć się od obowiązków domowych i problemów waszych bliskich. Może rozwiązaniem jest krótki wyjazd z przyjaciółką nad morze lub samodzielna wycieczka w góry. Taka odrobina samodzielności nikomu nie zaszkodzi.

Uczucia: W uczuciach może zrobić się gorąco. Zwłaszcza wolne Raki mogą szykować się na porywy serca. Lipiec przyniesie ci znajomość, która jeśli na to pozwolisz, zmieni twoje dotychczasowe życie. Natomiast Rakom będącym w związkach lipiec przyniesie wiele pomysłów, na wspólne spędzanie wolnego czasu. To dobra okazja do tego aby poświęcić sobie nawzajem więcej uwagi i uczucia niż zwykle.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych czeka cię wiele zmian i nowości. Nie przejmuj się jednak , dotyczyć one będą okres urlopowego. Jeśli rozważasz podróż biznesową lub szykujesz się do zawarcia współpracy to lipiec jest miesiącem przynoszący dla ciebie korzystne rozwiązania. Twój lipcowy budżet jest stabilny. Ucieszy cię opóźniony przelew, który wpłynie na twoje konto.

Miesięczny horoskop dla Lwa

Dom: Lipiec to miesiąc, w którym na twoje barki spadną obowiązki domowe. Będziesz musiał okazać się dobrą organizacją i pomysłowością. Nie unikniesz także prac związanych z remontami mieszkania czy domu.

Uczucia: Początek miesiąca będzie pełen nadziei i planów w związku z kimś, kto bardzo ci się podoba. Będziesz rozmyślał w jaki sposób skutecznie wyjść z zaproszeniem na randkę. Mimo trudności nie zrażaj się gdyż w rezultacie przekonasz tę osobę do wspólnego wyjścia na kawę. Jeśli jesteś Lwem będącym w stałym związku, okaż partnerowi więcej zainteresowania, szukaj miłych dla was obojga sposobów spędzania wolnego czasu.

Praca i finanse: Lipiec może zostać twoim szczęśliwym miesiącem urlopowym, z dala od obowiązków i godzin spędzonych w pracy. Jeśli postanowisz jednak pracować to mimo obowiązków udzieli ci się wakacyjna atmosfera i rozleniwienie. To miesiąc sprzyjający czerpaniu zysku z interesów prowadzonych w handlu. Domowy budżet Lwów pozostanie stabilny, pieniędzy starczy na wszystkie wydatki.

Miesięczny horoskop dla Panny

Dom: Panny mogą spodziewać się gości z daleka. Miesiąc spędzisz miło w gronie osób, które cenisz i darzysz sympatią. Również i twoja rodzina będzie miała możliwości ku temu aby wyruszyć w daleką drogę, wakacyjne przygody przed tobą.

Uczucia: Dobry miesiąc dla singli, którzy cenią sobie osoby o jasnych i otwartych umysłach. Jeśli marzysz o tym aby poznać kogoś, kto będzie odpowiadał ci pod względem intelektu, to teraz los postawi na twojej drodze wyjątkowa osobę. W stałych relacjach bądź ostrożny w tym co mówisz, postaraj się ważyć swoje słowa aby nie urazić bliskiej ci osoby.

Praca i finanse: Lipiec to miesiąc, który przyniesie wyjście z trudnych sytuacji zawodowych i finansowych. Podsunie ci on proste rozwiązania, które wspomogą rozwikłanie twoich problemów. Koniec miesiąca okaże się korzystny dla prowadzonych przez ciebie spraw finansowych.

Miesięczny horoskop dla Wagi

Dom: Lipiec przyniesie dodatkowy przypływ gotówki, który z chęcią spożytkujesz wykorzystując pieniądze na remont lub innowacyjne pomysły podnoszące komfort życia twojej rodziny. Będziecie się dobrze bawić, wspólnie aranżując wystrój waszego mieszkania.

Uczucia: Wagi które mogą pochwalić się długoletnim stażem małżeńskim, mogą przejść z początkiem miesiąca małą kłótnię. Postaraj się nie dodawać iskry do ognia tak, aby nie urosła ona do wielkich rozmiarów. Szczerze mówiąc będzie to spór o rzeczy nie mające znaczenia. Lipiec nie jest dobrym miesiącem dla osób szukających prawdziwej miłości. Podboje sercowe odłóż na później.

Praca i finanse: Będziesz jedną nogą na urlopie a drugą jeszcze w pracy. Trudno będzie ci się skupić na obowiązkach. Postaraj się zmobilizować bo mogą przytrafić ci się błędy, których nie będziesz w stanie naprawić. Rozwiązując swoje sprawy finansowe uzbrój się w cierpliwość gdyż twoja sytuacja jeszcze przez chwilę nie ulegnie pozytywnej zmianie. Pod koniec miesiąca bądź ostrożny wykonując wszelkie transakcje, może zdarzyć ci się pomyłka.

Miesięczny horoskop dla Skorpiona

Dom: W lipcu czekają cię miłe wydarzenia, przyjdą do ciebie dobre wiadomości. Korzystaj z tego co los niesie a twoją rodzinę ucieszą ciekawe rozwiązania, które im zaproponujesz. Możliwe że wybierzecie się na wspólną wycieczkę, zaczniecie uprawiać nowe hobby lub skorzystacie z zaproszenia na przyjęcie u waszych sąsiadów.

Uczucia: W sprawach uczuciowych lipiec będzie bardzo gorący. Jeśli szukasz miłości swojego życia, rozglądaj się uważnie, gdyż teraz masz ogromną szansę na spotkanie swojej drugiej połówki. Miesiąc przyniesie wiele okazji do tego aby zabłysnąć towarzysko. Nie unikaj więc spotkań i odpowiadaj twierdząco na zaproszenia.

Praca i finanse: W pracy domkniesz zaczęte wcześniej projekty. Ich pozytywne rozwiązanie przyniesie ci sukces. Możliwy jest awans na wyższe stanowisko. W sprawach finansowych odczujesz stabilizację. Pomyśl o korzystnym ulokowaniu swoich oszczędności.

Strzelec

Dom: Strzelce mają szansę przeżyć przygodę swoich marzeń. Wraz z bliskimi wybierzecie się w podróż w nieznane. Los szykuje wam moc atrakcji i przygód. Wspólna podróż zbliży was do siebie jeszcze mocniej.

Uczucia: W życiu wolnych Strzelców pojawi się ktoś, kto twardo stąpa po ziemi. Jeśli otworzysz się na miłość i pozwolisz się mu bardziej poznać, to wyniknie z tego trwałe uczucie oparte na lojalności i zaufaniu. Lipiec sprzyja tworzeniu długo trwających, stabilnych relacji.

Praca i finanse: Postaraj się realizując przedsięwzięcia podążać najprostszą drogą i szukać najmniej skomplikowanych rozwiązań. W lipcu zamierzone cele osiągniesz szybko i bez większych problemów. Nie martw się o stan swojego konta. Nie jesteś narażony na straty.

Koziorożec

Dom: Praca będzie dla ciebie bardzo ważna i możesz nie zauważyć tego, że ktoś z twoich bliskich potrzebuje pomocy. W tym miesiącu możesz zostać poproszony o udzielenie wsparcia i rady. Zwróć większą uwagę na potrzeby jakie sygnalizują twoje dzieci.

Uczucia: W sferze uczuciowej niewiele się zmieni. Jeśli liczysz na szalone chwile i zakochanie od pierwszego wejrzenia to będziesz musiała jeszcze trochę poczekać. Wolnym Koziorożcom lipiec może przynieść nową znajomość, z której na początku wyniknie szczera przyjaźń. Nie odrzucaj więc zaproszeń i wyjdź do ludzi, bo warto.

Praca i finanse: Przed tobą wiele pracy, a twoje starania otworzą ci drogę do uzyskania kolejnego szczebla w karierze zawodowej. Lipiec przyniesie ci wiele możliwości do pozyskania nowych klientów i zleceń. To również korzystny miesiąc pod względem finansowym, będziesz czerpał zyski ze swojej pracy.

Wodnik

Dom: Wodniki będą bardzo aktywnie spędzać swój wolny czas. Nie zapomnijcie o swoich bliskich, wycieczka lub wspólna aktywność w rodzinnych sportach będzie doskonałą odskocznią od rzeczywistości.

Uczucia: Lipiec jest doskonałym miesiącem na przeprowadzenie zmian w życiu uczuciowym. Nie podejmuj jednak decyzji pochopnie. Być może twój partner chwilowo zamknął się na okazywanie uczuć. Zdobądź się na rozmowę a twoje wątpliwości szybko się rozwieją. Osoby samotne wejdą teraz w związek, który okaże się szczęśliwym i długotrwałym.

Praca i finanse: Możesz stanąć przed wyborem w związku z twoim życiem zawodowym. Dostaniesz dobrą propozycję, którą warto rozważyć. Jeśli twoja obecna praca wymaga kreatywnego do niej podejścia, to jest to dobry miesiąc na to aby zabłysnąć innowacyjnymi pomysłami. W finansach bardzo dobrze, spodziewaj się przypływu gotówki.

Ryby

Dom: Twoje plany mogą ulec zmianie. Nie przejmuj się jednak gdyż modyfikacja twoich zamierzeń przyniesie ci korzyści. Bardzo możliwe, że zapowie się niespodziewany gość, a twoja rodzina ucieszy się z jego wizyty.

Uczucia: Wolne Ryby będą zadowolone z tego jak potoczą się sprawy sercowe. Los podaruje wam nową znajomość z kimś pełnym charyzmy i energii. Poderwie cię do działania i obudzi uczucie w twoim sercu. Ryby będące w związkach także nie powinny narzekać na nudę. W twojej relacji zadzieje się wiele pozytywnych zmian.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych możesz odczuć mały zastój, nie angażuj się w dodatkowe zlecenia i nadgodziny gdyż twoje wysiłki nie zostaną docenione. Nie rób niczego na siłę, blokada sama puści w drugiej połowie miesiąca i wtedy sytuacja odwróci się na twoją korzyść. Bądź ostrożny planując budżet na lipiec, możliwe są straty.

Autor:wróżka Igalia