Wróżka Warszawa- spotkania osobiste

wrozki Warszawa

Wróżki w Warszawie

Od kilku lat  układam wróżby przez telefon. Pewnego dnia zadzwoniła do mnie klientka, która ceni sobie osobiste spotkania z wróżką. Lubi patrzeć na karty jakie wychodzą w jej rozkładzie, czuć zapach kadzideł i świec jakie palą się podczas sesji, dlatego  postanowiłam spróbować zorganizować sesje face to face. Od tamtego czasu minęło kilka miesięcy jak wspaniałe wróżki z Warszawy wraz ze mną prowadzą odczyty z kart  w  saloniku wróżb w Warszawie.

Salonik wróżb w Warszawie

Nawet większość moich lokalnych klientów przeniosła się do saloniku wróżb, zamiast dzwonić na 0700. Czemu? To wygodne. Koniec z  wysokimi rachunkami, limitami narzuconymi przez operatora. Koniec z organizowaniem sobie spokojnego miejsca by swobodnie móc porozmawiać z wróżką. Salonik jest usytuowany przy metrze kursującym co 2 min więc nie ma problemu by dojechać do wróżki  w godzinach szczytu lub niepogodzie.

Salonik wróżb jest w zacisznym miejscu dającym komfort i atmosferę magii  od samego wejścia.

 Chcesz wiedzieć, jak prowadzę sesje w gabinecie?

Zanim zacznę sesję zapalam świeczkę lub kadzidło. Zawsze zaczynam od wyciągnięcia karty z  Talii Mocy: Karty Mądrości . To daje moim klientom cudowną duchową myśl na cały dzień i chwilę na skupienie się na sobie, dlatego każdy czuje się zrelaksowany.

Następnie pytam o imię i datę urodzenia. Po krótkiej analizie numerologicznej rozkładam karty i zabieram się do wróżenia. Zaczynam od ogólnego rozkładu, który pozwala mi spojrzeć co czeka osobę dla , której kładę karty w obecnym i  nadchodzącym roku. Następnie przechodzę do krótkiego spojrzenia na planety, pytania i kończę czytanie rozkładem ogólnym.

W niektórych przypadkach zadaję kartą tylko pytania. Od klientów zawsze zależy, czego potrzebują. Używam różnych rozkładów, które mogą obejmować każdy rodzaj pytania tak by klient był w pełni usatysfakcjonowany odpowiedzią. W saloniku zapewniamy anonimowość i dyskrecję. Nie pobieramy żadnych danych.

Szukasz dobrej wróżki z Warszawy?

Czytanie kart tarota może zapewnić wgląd w każdy aspekt twojego życia, dlatego ważne jest, aby przed zarezerwowaniem sesji z wróżką pomyśleć nad celem wizyty. Następnie przed sesją wypisać listę pytań . Najważniejsze powody, dla których ludzie przychodzą do wróżki, to:

  • Problemy uczuciowe
  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Poszukiwanie celu w życiu
  • Szukanie pomocy w rozwiązaniu problemów życiowych

Warto skorzystać z sesji u dobrej wróżki. Dzięki  radą tarota rozwiążemy każdy problem, ale tarot też wyznaczy kierunek życiowych zmian. Wniosek: Korzystajmy z mądrości tarota i dużej wiedzy naszych wróżek.

Jeśli i ty chcesz odkryć swoją przyszłość, znaleźć  rozwiązanie swoich problemów.  Zarezerwuj sesje tarota u jednego z naszych doradców!

Dla każdego ważnym aspektem jest cena. Ceny za sesję w saloniku wróżb są różne. Mamy przedział cenowy, który będzie pasował do każdego budżetu, więc możesz być spokojny.  Żadne dodatkowe koszty  w przeciwieństwie do drogich infolinii cię nie zaskoczą.

Dobra Wróżka w Warszawie, wróżka Elpida