Wróżki z Warszawy – Rytuały i zaklęcia miłosne

Tarocistka Agnelya

Wróżki z Warszawy polecają wiosenne rytuały na wiosnę.

Wróżki z Warszawy dzielą się informacjami na temat Równonoc wiosenna.  Wypada ona 20 marca, kiedy Słońce przechodzi przez punkt Barana. W tym dniu możemy czuć się spokojni, zrównoważeni jak Słońce i Księżyc. 20 marca spędźmy dzień na świeżym powietrzu, ciesząc się dłuższym dniem i cieplejszą pogodą. Wiosna to tworzenie i rozkwit naszych marzeń. To okazja, by oprócz wiosennych porządków w domu i wokół niego , zadbać o swoją energetykę i medytować, kreować lepszą przyszłość. W tym celu, weź kartkę i wypisz swoje plany na nadchodzącą wiosnę; posadź też nasiona lub  cebulki kwiatów.

Stwórz mapę marzeń z wróżkami z Warszawy

 Zapisz swoje osobiste cele, niezależnie od tego, czy planujesz duże zmiany, czy też drobne codzienne czynności, które przynoszą Ci radość, takie jak czytanie książki lub poświęcanie więcej czasu na dbanie o siebie. Niezależnie od tego, czy masz dostęp do ogrodu, czy tylko doniczki na parapecie, posadzenie nasion to wspaniały sposób na połączenie się z afirmującą życie magią wiosny.  Poza tym posianie nasion i dalsza opieka nad nimi by wykiełkowały i zakwitły /dały owoce zapewnia nam Błogosławieństwa dla domu i rodziny. Umieść symbole wiosny, takie jak wieniec i/lub pączkujące gałęzie, na lub w pobliżu drzwi wejściowych, aby zapewnić zdrowie domownikom.

Amulet na miłość

Wybierz kwarc różowy i umyj go dokładnie w wodzie z solą by mieć szczęście w miłości. W dniu równonocy połóż  taki kamień na słońcu na 6 godzin do zachodu słońca, w ten sposób zostanie naładowany Słońcem. Możesz go nosić w portfelu by przyciągnąć okazje pozyskania pieniędzy, naszyjniku lub bransoletce by przyciągnąć miłość. Pamiętaj, że aby przyciągnąć szczęście, dobrobyt czy miłość, musisz mieć czyste miejsce/ przestrzeń wokół siebie, więc zaczynamy od sprzątania. Od zamiatania wszystkich mebli, ubrań i ozdób w domu. Zmieńmy rzeczy tak, aby powietrze, słońce i energia poprawiły miejsce, w którym mieszkasz, a także wzmocniły Twoje rytualne działania. 

Filip Chajzer na rytuale u wróżek z Warszawy

Tarocistka Bell i Apolonia

Jeśli jesteś osobą, która ma w domu kamienie naturalne , powinnaś wiedzieć, że jest to właściwy dzień, aby umieścić je na słońcu w szklanym naczyniu z odrobiną wody, aby oczyścić negatywne energie. Wyeliminowanie wszelkich negatywności jest kluczowe na wiosnę, więc możesz również zapalić białą świecę , myśląc o tym, co chcesz zmienić lub poprawić Czasami po prostu musimy wizualizować nasze cele i marzenia bo nic samo się nie zadzieje. Szczęściu musimy pomóc. Bądź z nadejściem Słońca, wdzięczny za ciepło i światło, które zmierzają w naszą stronę! To też dobry moment by zapalić świecę w intencji Pokoju na Ukrainie i całej Ziemi.

Życzymy wszystkim cudownego wiosennego przebudzenia, aby było radosne, energiczne, a przede wszystkim szczęśliwe. Wróżki z Warszawy.

Skontaktujesz się z naszymi wróżkami dzwoniąc na numer telefonu:

Tarocistka Bell 708 577 024 kod 5
Tarocistka Agnelya 708 577 024 wew. 1
Wróżka Apolonia 708 577 024 kod 5

  • (opłata za połączenie 3,69zł/min)