Horoskop miesięczny na sierpień 2021

Horoskop miesięczny dla Barana

Horoskop miesięczny. Sierpień sprzyjał będzie sprawom zawodowym. Nawet jeśli masz ochotę na wypoczynek, to praca będzie cię wzywać, dając nowe możliwości. W połowie miesiąca będziesz musiał podjąć jakieś ważne decyzje. Dbaj o to, żeby twoje wybory były słuszne. W miłości zadbaj o ożywienie uczuć, zaś samotne Barany mają szansę na poznanie kogoś wyjątkowego.


 Horoskop miesięczny dla Byka

Letnia aura sierpnia pomoże ci poradzić sobie z pewnymi zaskakującymi sytuacjami. Dbaj o swoje pieniądze, bo portfel szybko będzie się opróżniał. Zajęte Byki powinny zmienić swoje nastawienie do partnera i zacząć z nim chętniej rozmawiać. Wolne zaś powinny odblokować się na płeć przeciwną.


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Sierpień  będzie łaskawy, ale nie zawsze dobrze będzie ci się wiodło. Okaże się, że będziesz musiał się zająć sprawami zdrowotnymi, które trochę będą ci dokuczać. Zajęte Bliźnięta powinny przestać nosić w sercu urazy do partnera i zadbać o bliskość we dwoje. Wolne zaś mogą liczyć na fajne spotkania w towarzystwie.

Horoskop miesięczny dla Raka

W tym miesiącu pomożesz własnemu szczęściu. W pracy zdecyduj się wreszcie na konkretny kierunek. Zajęte Raki powinny zapanować nad niekorzystnymi emocjami i przestać wybuchać bez powodu. Wolne zaś mogą liczyć na udane randki. Pod koniec miesiąca przypomną  o sobie finansowe zaległości.

Horoskop miesięczny dla Lwa

Aura tego miesiąca zaskoczy cię ilością ludzi, jakie znajdą się w twoim otoczeniu. Będziesz mieć szansę nadrobić zaległości towarzyskie. Zajęte Lwy będą miały trudny czas, bo będą dusić się w relacji z partnerem i stale będą dążyć do wolności, co oczywiście przyniesie karczemne awantury. Wolne Lwy zaś będą próbowały naprawić swoją relację z przeszłości.

Horoskop miesięczny dla Panny

Sierpień przyniesie niekorzystne wydarzenia w sprawach zawodowych, jednak uda ci się pokonać problemy dzięki własnej  intuicji i zaangażowaniu. Zajęte Panny będą dbać o dobrą atmosferę w związku. Wolne zaś mogą spodziewać się  miłej niespodzianki, ktoś wyzna im uczucia.

Horoskop miesięczny dla Wagi

Mimo letniej aury to nie będzie dla ciebie łatwy miesiąc, bo przypomną o sobie zobowiązania finansowe, z którymi trudno ci sobie poradzić. Dzięki rozmowom z innymi wpadniesz na korzystne rozwiązanie dla twojej sytuacji finansowej. Zajęte Wagi staną się bardzo zaborcze, co oczywiście zepsuje relacje, ale wspólny urlop będzie udany. Wolne zaś powinny śmiało korzystać z życia.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

W sierpniu czas będzie biegł spokojnie. Możesz sporo wypoczywać i  czekają cię przyjemne spotkania z innymi, a pracy nikt nie będzie na ciebie naciskał. Zajęte Skorpiony powinny uważać na manipulacje ze strony kogoś bliskiego, ale też na własną skłonność do namiętnego romansu. Wolne zaś poznają kogoś, kto wprowadzi ich życie rewolucyjne zmiany. Pod koniec miesiąca nie szalej z wydatkami.

Horoskop miesięczny dla Strzelca

W tym miesiącu podejmiesz ryzyko i zdecydujesz się na wyjazd, o którym marzyłaś od dawna.  W sprawach zawodowych uda ci się zrobić wszystko na czas i mieć więcej czasu tylko dla siebie, a nawet wziąć dodatkowo parę dni wolnego. Zajęte Strzelce będą miały ochotę kochać i być kochanym i zrobią wszystko, by uszczęśliwić partnera. Wolne zaś dostrzegą czyjejś czyste intencje.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

W tym miesiącu będziesz cieszył się z każdej drobnej rzeczy, która ci się przytrafi. W pracy zrealizujesz zamierzenia, które sobie postanowiłeś, chociaż często będziesz odpływać marzeniami gdzieś daleko. Zajęte Koziorożce wykażą więcej inicjatywy w swoim związku i zaczną robić więcej rzeczy  razem.  Wolnym zaś trudno będzie dogodzić.

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Aura tego miesiąca zapewni  ci więcej ruchu i relaksu. W pracy wiele się wydarzy, ale będą to korzystne wydarzenia, które przyniosą ci satysfakcję. Zajęte Wodniki podejmą  pierwsze kroki, żeby poprawić swoją relację. Wolne zaś zaczną zwracać uwagę na swoich adoratorów. Pod koniec miesiąca możesz liczyć na większe pieniądze, niż się spodziewasz.

Horoskop miesięczny dla Ryby

Zapowiada się bardzo udany miesiąc zwłaszcza w sferze uczuciowej. Zajęte Ryby docenią swoją połowę i nieoczekiwanie odkryją to, jak bardzo wciąż są zakochane. Wolny zaś dbając o swoją kondycję fizyczną, poznają kogoś, kto będzie odpowiadał ich oczekiwaniom. W pracy otworzysz się na nowe możliwości i pozwolisz sobie na lepszą jakość życia odpowiednio, dzieląc czas pracy i czas odpoczynku.

Autor: Tarocistka Bell

708 577 502 kod 5
(3,69zł/min)