Wróżby online-Poznaj swój los

Wróżby online podpowiedzą, co przyniesie Ci przyszłość.

Pytania o miłość, związki partnerskie, zdrady i rozwody to najczęściej padające pytanie w serwisach wróżby online. I nie jest to niczym zaskakującym ponieważ emocje stanowią podstawę naszego życia a problemów związanych z tą sferą jest wiele. Osoby przychodzące po wróżbę online pytają o to jak potoczy się dalej relacja partnerska, czy zakończy się ślubem, czy przyjdą na świat dzieci.

Niestety często nasze życie prywatne nie zawsze układa się tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Stąd też wiele zapytań dotyczy także rozpadów relacji, zdrad i rozwodów. Kwestia kryzysów w związkach pojawia się bardzo często. Zrozpaczone osoby proszą o radę jak odbudować relację i zaufanie do partnera. Odpowiedzi na te pytanie nie są proste tak jak i nie jest łatwe odbudowanie relacji.

Czy wiesz, że kochając przechodzisz przez etapy miłości a zakochanie, to szalejące hormony?

Może to być dużym zaskoczeniem, ale rzeczywiście tak jest, gdyż ma wiele wspólnego z procesami chemicznymi zachodzącymi w naszych ciałach. Burza hormonów powoduje, że uczcie staje się dla nas jak najsilniejszy narkotyk. Czujemy ekscytację, euforię, przyspiesza nam tętno. Koktajl zakochania powoduje w nas silne emocje , co często sprawia, że nie myślimy racjonalnie.

Często jest to zakochanie od pierwszego wejrzenia, kiedy to wystarcza spojrzenie, czy krótka rozmowa by poczuć przysłowiowe motyle w brzuchu. Zakochanie jest pierwszym etapem miłości i nie zawsze niestety szczęśliwym.

Wróżby online- różne metody przepowiadania przyszłości

Do wróżki online przychodzi wiele zapytań o rozwój uczucia i umocnienie związku. Często pada pytanie: czy mój partner się we mnie zakochał, czy to prawdziwa miłość?

W kartach znajduję odpowiedź i cieszę się jeśli jest twierdząca, bo każdy przecież czeka na to prawdziwe uczucie z pięknymi emocjami i doznaniami. Ale bywa i tak, że karty ukazują zauroczenie, krótkotrwałe i powierzchowne. Które to z dnia na dzień może wygasnąć a partner bez uprzedzenia zniknąć z życia na zawsze.

I tu życie tworzy prawdziwe dramaty, bo ona czeka dzień, tydzień, miesiąc, rok na telefon od niego a on nadal milczy. Pomyślisz że facet niedojrzały i tchórzliwy, że tak się znajomości nie kończy.

Tak, Ty to dostrzegasz i dobrze oceniasz ale ona nie, wciąż tkwi przy swoich emocjach, nie chce spojrzeć prawdzie w oczy ani iść dalej przez życie bez niego. Mało tego, stara się go wytłumaczyć, usprawiedliwić, zrozumieć. Ona mówi -To niemożliwe, że tak po prostu odszedł, przecież było tak wspaniale. Planowaliśmy wspólną przyszłość! A potem zaczyna siebie obarczać winą, szukając przyczyny w sobie. Taki stan zanim ona zrozumie, że to koniec potrafi trwać bardzo długo. Odbudowa zaufania do ludzi również.

Po zakochaniu przychodzi miłość.

To czas w którym tworzymy z partnerem relację oparta na zaufaniu a jej głównym składnikiem jest intymność. Oparty na pozytywnych uczuciach, wzajemnym wsparciu, odpowiedzialności, bliskości i przywiązaniu.

Ale czy zawsze tak jest?

Moja praktyka wróżki mówi, że niestety nie. Wiele osób zwraca się do mnie z pytaniem o wierność partnera. Kwestia zdrady to częsty temat pytań. Kontaktują się ze mną osoby, które przeczuwają, że coś nie jest tak w ich związku. Nie zawsze zdrada jest dla nich jasna i widoczna. Ona przestaje być czujna ponieważ partner powtarza wciąż, że kocha, że ona jest tą jedyną.

Niespodziewanie, przyjaciółka z pracy przy porannej kawie oznajmia jej, że widziała go wczoraj na mieście z inną kobietą, spacerujących, trzymających się za ręce.

Co On do mnie czuje? Czy jego miłość jest silna?

Ona zaniepokojona wraca do domu i przy pierwszej okazji rzuca się na jego laptop by przejrzeć wiadomości, na telefon by przestudiować SMS-y. I nie znajduje nic, żadnego śladu. Więc pyta otwarcie – Czy widujesz się z kimś? Czy masz kogoś? A on mówi patrząc w oczy – To tylko koleżanka z pracy!

Sytuacja może i banalna ale jakże częsta. Czy to namiętność popchnęła jego w ramiona innej? Zapewne tak, choć zdrada zawsze oznacza to, że partnerom czegoś brakuje we wspólnym życiu. Może być to brak, który zaistniał zarówno w sferze intymnej jak i emocjonalnej, wynikać z braku ciepła, bezpieczeństwa czy zrozumienia.

Czy zdrada zawsze oznacza koniec związku?

Osoby przychodząc do wróżki, szukają przede wszystkim odpowiedzi dlaczego taka sytuacja miała miejsce i czy oznacza ona koniec relacji. Szukam wtedy odpowiedzi w kartach, zadając pytania o łączące ich jeszcze uczucie, intymność i zaangażowanie. Bywa tak, że namiętność tak silna w fazie zakochania, w dłuższej relacji słabnie. Nie odnoszę tego tylko do fizyczności, ponieważ za potrzebą bliskości i dotyku stoją takie wartości jak szczerość, otwartość, bycie autentycznym, zaufanie. Także poczucie atrakcyjności.

Rozkład Tarota wskazuje przyczynę zdrady, popełnione w związku błędy, drogę jaką trzeba przebyć by wybrnąć z emocji związanych z nielojalnością partnera. I tylko od osoby pytającej zależy czy będzie chciała taką drogę przejść i spojrzeć na swój związek z innej perspektywy. Ujrzeć jego wewnętrzne problemy. Także czy jest w stanie odbudować zaufanie do partnera i uporać się z poczuciem krzywdy i wstydu.

Temat zdrady jest trudnym tematem, ponieważ ma wiele oblicz. Wiele jest przyczyn i skutków tak jak i emocji, które u każdej z osób doświadczających zdrady maja inną barwę i intensywność.

Autor: Wróżka Igalia