Horoskop miłosny na rok 2022

Horoskop miłosny na rok 2022

W horoskopie miłosnym przeczytasz, co gwiazdy mają w zanadrzu dla Twojego znaku zodiaku

Horoskop dla Koziorożca

Bardzo ciekawy rok pod względem spraw miłosnych szykuje się dla Koziorożców. Na spore powodzenie, zwłaszcza w drugiej połowie roku mogą liczyć przede wszystkim panie spod tego znaku. W okolicach Nowego Roku i zimy w 2022 roku jest możliwość wejścia Koziorożców w stały związek uczuciowy.

Horoskop dla Wodnika

Rok 2022 w uczuciach zapowiada się bardzo dobrze dla Wodników. Być może znajomości z początku roku po jakimś czasie przekształcą się w trwałe związki małżeńskie. Na duże powodzenie mogą liczyć zarówno panie, jak i panowie. Również sporo młodych Wodników nie będzie narzekało na brak powodzenia u płci przeciwnej.

Horoskop dla Ryby

Jeśli chodzi o wejście w stały związek uczuciowy Ryby w 2022 roku będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Za to ten znak może liczyć na szereg bardziej przelotnych romansów, które mogą pojawić się na zarówno na niwie zawodowej, przyjacielskiej, jak i w internecie. Raczej z nich nie będzie stałej relacji, ale co najwyżej miłe wspomnienie dobrej zabawy.4

Horoskop dla Barana

W 2022 roku na stały związek mogą liczyć przede wszystkim panowie spod znaku Barana urodzeni w kwietniu. Powstanie trwałej relacji będzie możliwe zarówno w pracy zawodowej, jak i na portalach randkowych. Z tym że poznawanie drugiej połówki w internecie może przynieść zdecydowanie więcej negatywnych relacji niż pozytywnych. Chodź tutaj też możliwe są nowe ciekawie znajomości i propozycje.

Horoskop dla Byka

Jeśli jesteś samotnym Bykiem, zwłaszcza od kilku lat w 2022 roku możesz liczyć, że wreszcie poznasz swoją drugą połówkę i od razu będzie to nawet trwała relacja, a nie tylko tymczasowa.
Także Panie spod tego znaku mogą przede wszystkim wchodzić w stabilne związki, choć trzeba będzie trochę powalczyć z konkurencją o swojego wybranka. Może to być osoba o kilka lat starsza od was lub bardziej dojrzała emocjonalnie.

Horoskop dla Bliźniąt

Panie spod znaku Bliźniaka mogą się spodziewać w Nowym Roku sporo atrakcyjnych propozycji uczuciowych. Zwłaszcza osoby urodzone w drugiej dekadzie czerwca. Gdzie Bliźniacy mogą spotkać swoje drugie połówki? Przede wszystkim podczas dalszych wyjazdów służbowych, jak również podczas zwykłej pracy w swojej aktualnej firmie.

Horoskop dla Raka

Nowy Rok będzie słodko-gorzki dla Raków, jeśli chodzi o sprawy miłosne. Istnieje możliwość spotkania drugiej połówki, ale w tym wypadku wasze wewnętrzne środowisko może być przeciwne temu związkowi. Mogą być to zarówno rodzice lub też najbliżsi znajomi albo dalsza rodzina.

Przeczytaj, co horoskop miłosny przyniesie dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop dla Lwa

Lwy w 2022 bardziej niż na sprawach miłosnych powinny się skupić na pracy zawodowej. Są możliwe większe kontakty na niwie uczuciowej, ale one będą co najwyżej przelotne i krótkotrwałe. Nie będzie z tego raczej długiego związku. Dobry czas na takie krótkie romanse będzie wiosną i jesienią.

Horoskop dla Panny

Panny nie powinny narzekać na brak zainteresowania swoją osobą w 2022 roku. Zwłaszcza panowie mają szansę spotkać swoją drugą połówkę podczas jakiejś podróży. Jeśli niedawno Panna zakończyła jakiś stały związek to powinna wiedzieć, że już wkrótce szykuje się dla nas coś nowego.

Horoskop miłosny dla Wagi

Waga w 2022 bardziej niż na myślenie o stałym związku musi się skupić na przebytych romansach i przyjaźniach, bo być może później wyrośnie coś z tego dosyć ciekawego. Najpierw jakiejś zaproszenia do restauracji. Potem wspólne poznawanie się a dopiero na końcu poważne uczucie.

Horoskop dla Skorpiona

W 2022 roku Skorpiony jeśli zakończyły niedawno jakiś związek powinny najbliższy czas poświęcić na wyciszenie emocji niż wejście w kolejną nieudaną relację. W 2022 są możliwe romanse , ale co najwyżej krótkotrwałe i nie będzie z tego wielkiego uczucia. Trwalsze związki szykują się w kolejnych latach.

Horoskop dla Strzelca

Dużo sympatycznych spraw miłosnych czeka na Strzelców. Panowie spod tego znaku powinno się przygotować na ekscytujące przygody uczuciowe, zwłaszcza podczas dalekich i bliższych wyjazdów oraz nawet namiętny i gorący seks. Ale czy z tego będzie jakiś stabilniejszy związek? To już pokaże czas, choć niewykluczone, że pojawi się ktoś na dłużej na niezobowiązujący układ.

Dowiedz się więcej o znakach zodiaku lub poznaj inne horoskopy i odczyty kart tarota zadzwoń, zapytaj tarocistę Adriana o swoją przyszłość.

Autor: Tarocista Adrian

708 588 642 Kod 32
(koszt 3,69 zł z VAT/min)