Horoskop miłosny

Horoskop miłosny – czy jesteś gotowy na naprawdę wielkie uczucia?

Horoskop miłosny może pomóc w podejmowaniu ważnych decyzji. Przy wyborze partnera horoskop daje wstępne wskazówki, czy flirt może rzeczywiście przerodzić się w miłość.

Jak może pomóc horoskop miłosny?

Dostarcza informacji o własnych cechach charakteru. Pomaga przeanalizować siebie i zrozumieć, dlaczego w pewnych sytuacjach reagujesz tak porywczo, onieśmielona lub namiętna. Ci, którzy dobrze znają siebie, mogą próbować rozwiązywać problemy lub w ogóle nie dopuścić do ich powstania – czy to w związku, w łóżku, czy podczas flirtu. Dlatego warto zamówić sobie osobisty horoskop miłosny lub przynajmniej przeczytać ogólny zarys dla swojego znaku zodiaku.

Chcesz wiedzieć co przyniesie Ci los w bieżącym miesiącu?

Horoskop miłosny dla Barana

Szukając miłości musisz spuścić z tonu. Konieczna metamorfoza z wojownika w amanta, Walecznością nie zjednasz sobie miłości, do tego potrzeba czułości. I to jest wskazówka zarówno dla osób w związkach jak i tych poszukujących partnera, Wyobraź sobie, że już zdobyłeś to czego pragniesz, masz to i nie musisz o to walczyć. Jak się zdystansujesz wobec tego co Cię porusza, świat zacznie za Ciebie realizować Twoje marzenia. 

Horoskop miłosny dla Byka

Nie należy się zamartwiać, trudności szybko miną. Możliwa legalizacja związku lub co najmniej zaręczyny. W stałym związku trzeba sobie będzie wyjaśnić parę spraw, ale raczej zapowiada się pogodnie. Samotne osoby – wychodźcie na niedzielne spacery, aby zwiększyć szanse na poznanie właściwej osoby.

Bliźnięta

Sukces w uczuciach!  Większej przychylności „październikowych” Planet w kwestii miłości, nie ma żaden ze znaków. Śmiało możesz startować do obiektu swoich westchnień. Osobom samotnym los będzie sprzyjał, aż tak bardzo, że nie będą musieli włożyć żadnego wysiłku w poznanie interesującej osoby. W stałych związkach okres sielanki. 

Niezależnie od tego, czy spodziewasz się miłosnych uniesień ze swoim wymarzonym partnerem, czy też czeka Cię kilka przeszkód, horoskop miłosny już daje Ci informacje. Możesz więc przygotować się na wszystko, co może nadejść.

Rak

Porzuć swoje lęki. Nie warto się nimi zajmować. To tylko strata czasu. Postaw na zyski… Zyskasz wyjaśniając  partnerowi o co Ci naprawdę chodzi. Zyskasz (singiel) rozglądając się za osobą bliską sercu. Wskazana jest w tym celu podróż na wieś lub rejony podmiejskie.

Panna

Rozejrzyj się wokół siebie, to co kochasz jest w pobliżu. Jeśli szukasz partnera – zrewiduj stan swoich przyjaciół/ znajomych – osoba idealna już zaistniała w Twojej przestrzeni życiowej – czas ją tylko rozpoznać jako swojego partnera.

Lew

Świętowanie w doborowym towarzystwie. Lwie – poczujesz się jak król życia, dostaniesz od losu to czego pragniesz i to co lubisz najbardziej. Samotne lwy – szansa na poznanie nowej osoby w miejscu gdzie zazwyczaj jest gwarno i dużo się dzieje.

Spójrz w przyszłość za pomocą swojego miesięcznego horoskopu

Miłosny horoskop dla Wagi

Sentymentalizm i tendencja do altruizmu. Twoje dobre serce tęskni z głębokimi uczuciami, gotowe ruszyć w świat aby przeżyć miłość. Brakuje Ci wzruszeń i uniesienia. Czyżby nuda? Zadbaj o życie towarzyskie, spotkaj się ze znajomymi, wyjdź z domu – gotowym na poznanie nowych ludzi.

Skorpion

Będzie Ci zależeć na czystości uczuć, więc poddasz wszystko co do tej pory Ci się przydarzyło analizie. Nie warto koncentrować się jednak na przeszłości. Pozwól sobie na odrobinę niedoskonałości. Perfekcjonizm ogranicza aktywność. Jeśli chcesz, aby nastały lepsze czasy po prostu działaj.

Strzelec

Nie oszczędzaj się w obdarzaniu świata miłością. Pamiętaj, że będzie Ci dane z nawiązką. Na horyzoncie poważny związek. Zaangażuj się w końcu i przestań uciekać.

Koziorożec

Nie racjonalizuj, nie pomniejszaj wartości tego co się dzieje. Tak, to o Ciebie chodzi, a nie o tą osobę obok. To Ty jesteś obiektem westchnień. Wykrzesz z siebie odrobinę energii, a zaleje Cię fala uczuć. Nie obawiaj się, że utracisz kontrolę. Świat ufa zakochanym. Samotne osoby dobrze aby wybrały się na wycieczkę w góry.

Ryby

Nie walcz z uczuciami, daj się ponieść fali. Masz szanse, aby to co czujesz było głębokie i harmonizowało z duszą wszechświata. Samotne osoby, aby wyjść naprzeciw miłości – zaleca się spacery z dala od cywilizacji.

Wodnik

W strefie uczuć przeciążenie, postaw na kreatywność żeby zapobiec monotonii. Samotne osoby mogą liczyć na flirt, ale uważajcie, żeby nie trafić na osobę, która nie będzie traktowała was poważnie.

U nas przeczytasz nie tylko swój aktualny horoskop miłosny miesięczny, ale także horoskop tygodniowy. W ten sposób możesz później ponownie przeczytać wszystkie informacje i dowiedzieć się, czy stało się to, co przepowiedział Twój horoskop. Możesz też zamówić spersonalizowany horoskop dla siebie u wróżki Omena Vidi.

Najczęściej czytany artykuł Rytuały miłosne