Numerologia biznesu. Jak wybrać nazwę dla firmy?

Co to jest numerologia biznesu?

Numerologia biznesu jest to prognozowanie z liczb, ich połączeń i interakcji w życiu. Każdej literze przypisujemy liczbę.  Numerologia zajmuje się wyborem najlepszej nazwy dla marki. To nazwa firmy określa, czy będziesz przyciągać klientów, czy może Twoja firma idzie w dół. Jednym słowem określa potencjał firmy.

Jak numerologia zapewnia sukces w biznesie?

Obliczenia w numerologii opierają się na redukcji kilku cyfr do liczby jednocyfrowej. Ta pojedyncza cyfra może określić, czy firma ma szansę odnieść sukces, czy nie. Cyfry wyliczamy  na podstawie nazwy firmy. Ponadto można określić najsilniejsze atrybuty właściciela firmy i sposób, w jaki może je wykorzystać do osiągnięcia sukcesu w biznesie.

W biznesie numer drogi życiowej oznacza dzień. Jako przedsiębiorca prawdopodobnie w niektóre dni będziesz zawierał korzystniejsze transakcje niż w inne. Zależy to od wibracji i energii, jaką przynosi konkretny dzień.

Numerologia ma liczby od 1 do 9. Każdą dwucyfrową liczbę, na przykład 10, redukujemy do jednej liczby, w tym przypadku 1. Istnieje wyjątek dla liczb 11 i 22. W numerologii są to liczby główne. 11 i 22 to wzmocnione wersje dni 1 i 2.

W biznesie ważna jest każda data

Dzień 1

Dzień pierwszy według numerologii byłby to dobry dzień na zamknięcie sprzedaży. Dla influencerów a także zawodów związanych z doradztwem życiowym. To najlepszy dzień na zaproszenie swoich obserwatorów do działania. Firmy mogą zamknąć więcej sprzedaży w dniu „1”. Dodatkowo jest to dzień sprzyjający uruchamianiu kampanii brandowych. 

Dzień 2

Dzień 2 firmy mogą wykorzystać do budowania silniejszych relacji i poprawy komunikacji. Marki mogą organizować wydarzenia na żywo, aby zapewnić sprzyjające warunki do zwiększenia sprzedaży. Nie sprzyja on natychmiastowej sprzedaży. 

Dzień 3

„3” sprzyja interakcji i rekreacji. To także idealny dzień na promowanie kreatywności i wyrażania siebie. Firmy mogą zwiększyć sprzedaż, promując produkt. Jest to idealny czas na imprezy integracyjne. Ludzie chętniej bawią się i wypoczywają w tym dniu. Biuro podróży odniosłoby korzyści z oferowania atrakcyjnych pakietów turystycznych potencjalnym podróżnym. Organizuj w tym dniu akcje z wyprzedażami rabatowymi, ponieważ Twoi klienci będą chętniej kupować. 

Dzień 4

 Firmy muszą ciężej pracować, aby przekonać nowych klientów do zakupu ich usług czy produktów. Zapewnienie bonusów w tym dniu może zachęcić do większej sprzedaży.

Głównym celem otwierania firmy jest zarabianie pieniędzy.

Dzień 5

Dzień „5” sprzyja wibracjom odczuwanym w dniu 3 i dniu 4. Firmy mogą tego dnia doświadczyć większej sprzedaży lub zwrotu pieniędzy. Angażowanie klientów za pośrednictwem e-maili lub kont społecznościowych jest lepsze niż interakcja jeden na jednego.

Dzień 6

Dzień „6” Wysyłaj oferty sprzedaży tylko do klientów znajdujących się na za subskrybowanej liście mailingowej . Marketing dla nich przyciągnie większą sprzedaż i sukces biznesowy. Firma może polegać na istniejących referencjach, aby przekonać nowych klientów. 

Dzień 7

Dzień „7” ma energię duchową i niematerialistyczną . To nie jest najlepszy dzień na zamknięcie sprzedaży. 7′ sprzyja  kampaniom charytatywnym. Konsumenci są bardziej zmotywowani wewnętrznie niż zewnętrznie.

Dzień 8

Dzień „8” sprzyja wszelkim ofertom lub umowom. Ludzie są skłonni do podążania za marką, która pozycjonuje się jako lider rynku. Firmy mogą w tym dniu organizować wydarzenia na żywo lub promować filmy sprzedażowe. 

Dzień 9

Dzień „9” oznacza zakończenie. Firmy mogą wykorzystać ten dzień na zakończenie kampanii sprzedażowej. To doskonały czas na sfinalizowanie webinaru , który przygotowuje potencjalnych usługobiorców na premierę.

Jak obliczyć numerologię w biznesie?

Numerologia może być wykorzystywana przy prowadzeniu biznesu. Jako przedsiębiorcy numerologia może pomóc Ci określić najlepsze sposoby zwiększania dochodów. Wiele nazw wiodących firm na świecie oparte jest na zasadach numerologicznych.

Wybór przedsięwzięcia biznesowego

Numerologia biznesu pomaga przedsiębiorcom wybrać przedsięwzięcie, w którym mogą odnieść sukces, w oparciu o numer drogi życiowej. Jeśli, planujesz otworzyć biznes i szukasz nazwy firmy, która będzie zarabiać skorzystaj z porady wróżki przez telefon i oblicz wibracje swojej marki.

Nazwa firmy

To, jak nazwiesz swoją firmę, może zadecydować o jej sukcesie. Zgodnie z zasadami numerologicznymi nazwa firmy powinna być zgodna z właścicielem. Wybrana nazwa powinna być również taka, która da prestiż.

Wybierz nazwę firmy, która odpowiada Twojej dacie urodzenia. Charakter i wartość biznesu powinny również odpowiadać numerowi drogi życiowe. Ponieważ spełnienie tego kryterium zwiększa szanse na sukces firmy. Zapewnia również stabilność biznesową w dłuższej perspektywie. Nazwa domeny firmy powinna być także zgodna z numerem drogi życia przedsiębiorcy.

Data rejestracji działalności

Na sukces biznesowy wpływa również data rejestracji firmy i domeny. Zarejestrowanie firmy w dniu, który nie pasuje do jej nazwy numerologicznej, może skutkować stratami biznesowymi.

 Wniosek

Numerologia biznesu może wspomagać nas we wszystkich aspektach firmy, a działania biznesowe zakończyć się sukcesem. Dzięki Numerologii poznasz okresy zawodowe u Ciebie najbardziej sprzyjające zarabianiu pieniędzy i rozwojowi. Przede wszystkim dowiesz się, kiedy jest najlepszy czas na rozwój i budowanie biznesu.